Agenda

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26
27
28
29
30
31
Event: Vermut amb Abel Boquera, Cardedeu
When: Sat, Mar 31 10:30 am – 12:30 pm
Location: Carrer Teresa Oller, 35-1, 08440 Cardedeu, Barcelona
Vermut amb Abel Boquera, Cardedeu
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Event: Trilla, Pirineus Orientals; The Art Eixample of Canigó
When: Wed, Apr 11 8:23 am – 9:23 am
Trilla, Pirineus Orientals; The Art Eixample of Canigó
12
Event: Bcn Gin Jazz Band, inauguració Speak easy
When: Thu, Apr 12 7:00 pm – 9:50 pm
Location: Passeig de la exposició 58, 08804
Bcn Gin Jazz Band, inauguració Speak easy
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Event: Arteta, Escrich eta Urriza. Indara, Iruña,
When: Today 7:00 pm – 9:00 pm
Location: C/Yanguas y Miranda 2, 31002
Arteta, Escrich eta Urriza. Indara, Iruña,
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Event: A2manos, Lleida
When: Fri, May 4
A2manos, Lleida
5
Event: Esade, duo amb Dani Pérez
When: Sat, May 5 12:00 pm – 2:00 pm
Location: Sant Cugat
Esade, duo amb Dani Pérez
6

 

  • Today 7:00 pm – 9:00 pm: Arteta, Escrich eta Urriza. Indara, Iruña,
    (C/Yanguas y Miranda 2, 31002)
  • Fri, May 4: A2manos, Lleida
  • Sat, May 5 12:00 pm – 2:00 pm: Esade, duo amb Dani Pérez
    (Sant Cugat)
  • Tue, May 8 8:00 pm – 9:55 pm: Garazi
    (Caldereria 36, Iruña)
  • Sun, May 13 10:45 am – 12:45 pm: Vermut Jazz DeDiego Brothers
    (L’Auditori, Barcelona)
  • Sat, May 19 11:00 am – 2:00 pm: Centre Civic Sedeta, bolo swing
    (C/Sicilia 321, 08025)
  • Fri, May 25 8:25 am – 9:25 am: Saint Arnac, Pirineus Orientals; The Art Eixample of Canigó
  • Thu, May 31 8:30 pm: ALO, Robadors23